KTEQ: Difference between revisions
From The Rapid City Punk Rock Archive
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 6: | Line 6: | ||
! | ! | ||
|- | |- | ||
| | | Bob Baker | ||
| | | 1989 Fall | ||
| | | [http://www.rcpunkarchive.com/wp/2018/03/02/bob-baker-1989-fall-kteq-radio-show/ Listen] | ||
|- | |||
| Kevin Lien And Joe Schmid | |||
| 1989 May | |||
| [http://www.rcpunkarchive.com/wp/2018/03/02/kevin-and-joe-1989-may-kteq-radio-show/ Listen] | |||
|- | |- | ||
| Sid And Tresh | | Sid And Tresh | ||
| 1989 Summer | | 1989 Summer | ||
| [http://www.rcpunkarchive.com/wp/2018/03/02/sid-and-tresh-1989-summer-kteq-radio-show/ Listen] | | [http://www.rcpunkarchive.com/wp/2018/03/02/sid-and-tresh-1989-summer-kteq-radio-show/ Listen] | ||
|} | |} |